Erelle, Elllanse – wypełniacze nowej generacji

Erelle – Wypełniacze nowej generacji

Jest to sieciowana karboksymetyloceluloza, która w odróżnieniu od dotychczasowych tradycyjnych wypełniaczy hamuje enzym hialuronidazę, co dodatkowo utrwala efekt nawilżenia skóry. Karboksymetyloceluloza aktywuje keratynocyty, co sprzyja procesom naprawczym dając efekt przeciwstarzeniwy.

Innowacją w stosunku do tradycyjnych wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego jest całkowity brak protein i endoksyn bakteryjnych, a więc karboksymetyloceluloza może być bezpiecznie stosowana u alergików. Jest to produkt plastyczny, można go podawać w mniejszych objętościach uzyskując pożądany efekt.

Idealnie nadaje sie do wypełniania wszelkich zmarszczek i bruzd.

Ellanse, opracowane przez AQTIS Medical, to pierwsza rodzina wypełniaczy skórnych oferująca bezpieczne i wyjątkowe produkty z możliwością wyboru długości utrzymywania się efektu klinicznego, zaprojektowana specjalnie na potrzeby medycyny estetycznej.

Technologia Tunable Longetivity została stworzona dla innowacyjnej, skuteczneji biokompatybilnej rodziny wypełniaczy skórnych, która oferuje natychmiastowyoraz stabilnie utrzymujący się efekt od 12 miesięcy do 4 lat. 

Z czego zbudowane jest ELLANSE?

Polikaprynolakton (PCL) jest dobrze znanym, całkowicie biowchłanialnym miękkim polimerem medycznym. Wykazuje doskonały profil bezpieczeństwa. Stosowany jest m.in. w szwach wchłanialnych, niciach liftingujących, kosmetykach do twarzy, jako nośnik leków.

Karboksymetyloceluloza (CMC) jest dobrze znanym lepkim środkiem, stosowanym na świecie od dziesiątków lat w produktach handloych – łównie w przemyśle medycznym, kosmetycznym i farmaceutycznym.

Rodzina produktów ELLANSE:

ELLANSE S – czas utrzymywania się 12 miesięcy

ELLANSE M – czas utrzymywania się 18mcy

ELLANSE L – czas utrzymywania się 24 miesiące

ELLANSE E – czas utrzymywania się – powyżej 36 miesięcy

Copyright Wrocław 2014